top of page

PRIVATUMO POLITIKA

PRIVATUMO POLITIKA

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 m. lapkričio 1 d.

 

Ši politika yra skirta apibrėžti, kaip mes renkame, naudojame ir saugome jūsų asmens duomenis, kai lankotės mūsų svetainėje, registruojatės, perkate mūsų produktus ar naudojatės mūsų paslaugomis. Mes įsipareigojame gerbti jūsų privatumą ir užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti.

1. Asmens duomenų rinkimas

Renkame asmens duomenis, kuriuos jūs perduodate mums tiesiogiai, pvz., registruojantis, pildant užsakymus, užsiprenumeruojant mūsų naujienlaiškį, dalyvaujant konkursuose ar apklausose. Tokie duomenys gali apimti jūsų vardą, el. paštą, telefono numerį, adresą ir kt.

2. Duomenų naudojimas

Jūsų asmens duomenis naudojame tik tam, kad galėtume teikti jums mūsų produktus ir paslaugas. Tai apima užsakymų vykdymą, kliento aptarnavimą, prekių pristatymą ir rinkodarą. Mes naudojame duomenis, kad galėtume informuoti jūsų apie mūsų naujienas, pasiūlymus ir akcijas. Jūs visada turite teisę atsiimti savo sutikimą gauti šią informaciją.

3. Duomenų saugumas

Mes imamės visų būtinų techninių ir organizacinių saugumo priemonių, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, praradimo ar pažeidimų. Mes taip pat visapusiškai bendradarbiaujame su duomenų saugumo partneriais, kad užtikrintume, jog jūsų duomenys būtų saugūs.

4. Svetainės slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kurie padeda mums geriau suprasti, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Slapukai padeda mums prisitaikyti svetainės turinį jūsų poreikiams ir tobulinti jūsų naršymo patirtį.

5. Teisės ir galimybės

Jūs turite teisę prašyti informacijos apie jūsų asmens duomenis, kuriuos mes saugojame, ir turite teisę reikalauti, kad jie būtų ištrinti arba koreguoti. Taip pat turite teisę atsiimti savo sutikimą gauti rinkodaros pranešimus.
 

Mes nuolat atnaujiname mūsų privatumo politiką pagal galiojančius teisinius reikalavimus ir geriausias praktikas. Jei turite kokių nors klausimų apie mūsų privatumo politiką arba apie jūsų asmens duomenis, prašome susisiekti su mumis.
 

Ačiū, kad pasirinkote "MILÁN" ir pasitikite mumis jūsų privatumo klausimais.

milan
bottom of page